הצהרת נגישות

הנהלת האתר (להלן: "האתר"), משקיעה מאמצים ומשאבים רבים לצורך מתן שירות שוויוני ללקוחות עם מוגבלות. על מנת לאפשר ללקוחות עם מוגבלות גלישה נוחה וקלה, בוצעו באתר התאמות בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) - התשע"ג 2013.
כמו כן האתר נמצא בתהליך עבודה להטמעת דרישות הנגישות של רמה 2 (AA) ובהתאם להנחיות התקן הישראלי לנגישות 5568, תקן המפנה ל 2.0 Web Content Accessibility Guidelines - של גוף התקינה הבין-לאומי W3C World Wide Web .Consortium

בכל בעיה או תקלה נבקשכם לפנות ל"רכזת הנגישות" של החברה בדוא"ל המופיע באתר תחת "צור קשר".

לצורך זה, אמצעי הנגישות המופעלים באתר:
- לתמונות המהוות קישור יש טקסט חלופי המגדיר את מטרת הקישור בתמונות.
- בגרסאות של ניגודיות הוסרו באנרים מהבהבים ותמונות המפריעות לריכוז.
- כתיבת קוד סמנטי ושימוש בכותרת H1 אחיד בכל עמוד.
- מפרט האתר רשום בצורה מסודרת באמצעות תגיות dl ומידע טבלאי מסודר.
- חלוקה לאזורים בעמוד כדי להגיע למידע רלוונטי בקלות באמצעות מקש tab במקלדת.
- קיימת הפרדה מלאה בין תוכן לתצוגה ע"י שימוש בקובץ CSS נפרד.
- כל הצבעים הותאמו על מנת להוריד כמה שיותר גירויים וכן כל ההבזקים ובאנרים מסוימים לא יהיו פעילים בגרסאות אלו כדי להשאיר את המידע כמה שיותר נוח. האתר תומך בניווט בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקש ה TAB, החצים ולחיצה על מקש Enter תפעיל את הקישורים השונים. בגלל גודלו של האתר יש מקומות באתר שיש קושי להגיע אליהם באמצעות מקלדת לכן הוצעו חלופות כמו תפריט חלופי ועוד.
- כל הבאנרים המהבהבים הוסרו והוסתרו, כך שיכול להיות שחלק מהמידע לא יופיע כדי לא לפגוע בקוראים, ניסינו להביא בגרסאות אלו מהדורה נוחה ובלי פיצ'רים שיפריעו לתהליך.

הבהרה
לשם קבלת חווית גלישה מיטבית עם תוכנת הקראת מסך, אנו ממליצים לשימוש בתוכנת NDVA. עם זאת, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים להנגשתם.
במידה ומצאתם דף שאינו נגיש, אנא צרו עם רכז הנגישות קשר ונטפל כמיטב יכולתנו בנושא במהירות האפשרית. אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.

פרסום מידע אודות הסדרי נגישות במרחב הציבורי השתדלנו לדאוג להנגשה במרחב הפיזי למתן שירות נגיש ונשמח לקבל פניות לקבלת מידע ו/או הצעות שיפור על מנת לשפר את השירות. בכל שאלה או עניין, נשמח באם תפנו אלינו דרך מערכת "צור קשר" באתר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

תאריך עדכון אחרון: דצמבר, 2022